• Obniżka

Baza hybrydowa Constance Carroll PRO Hybrid Flexi Foundation 14ml

35,99 zł
29,99 zł Zniżka 6,00 zł
Brutto

Baza hybrydowa FLEXI COAT ze względu na swoją wysoką elastyczność jest szczególnie polecana w przypadku stylizacji miękkich lub zniszczonych paznokci. Baza hybrydowa FLEXI COAT wzmacnia i chroni naturalne paznokcie . Całkowicie rozpuszcza się w Removerze.

Formuła bazy FLEXI COAT pozwala nadbudować i przedłużyć paznokieć (do długości 5-7mm). Opakowanie specjalnie przygotowanie na uzupełnienie dla salonów stylizacji paznokci.

Ilość
Dostępny na magazynie

Kup jeszcze za minimum 50,00 zł i zyskaj Darmową Wysyłkę

Tradycyjna baza hybrydowa FLEXI COAT stosowana jako podkład pod lakiery hybrydowe. Formuła zapewnia doskonałą trwałość, przyczepność do płytki paznokcia. FLEXI COAT charakteryzuje się wysoką odpornością na odpryski, ścieranie oraz pękanie. Wzmacnia i chroni paznokcie pozostawiając na płytce paznokcia odpowiedni efekt w postaci świeżości i naturalnego wyglądu. Ułatwia aplikację koloru oraz jego optymalne utrzymanie się na płytce paznokcia. Bardzo delikatna, przeznaczana dla paznokci bardzo zniszczonych stylizacjami, nie ma efektu „przypalania” płytki paznokcia podczas aplikacji. Główne zastosowanie do paznokci wrażliwych i cienkich.

Zastosowanie:

Należy nałożyć BASE COAT na przygotowaną płytkę naturalnego paznokcia. Utwardzić w lampie UV/LED

Czas utwardzania: UV 36W – 2min, LED 48W – 1min

Trwałość: do 4 tygodni

Pojemność: 6 ml

27 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Baza hybrydowa
Pojemność
14 ml
Informacje dodatkowe
podkładowa

Zobacz także