• Obniżka

Top hybrydowy Constance Carroll PRO Hybrid Hard Top Sealer 6ml

29,99 zł
23,99 zł Zniżka 6,00 zł
Brutto

Top hybrydowy stosowany jest jako wykończenie na lakiery hybrydowe COLOUR GEL. Po utwardzeniu pozostawia warstwę dyspersyjną. Innowacyjna formuła pozwalana na wypoziomowanie, co zapewnia idealny połysk i brak załamań światła.

Zabezpiecza lakiery hybrydowe Constance Carroll PRO COLOUR GEL i chroni przed odpryskiwaniem. Zastosowanie: nałożyć HARD TOP na utwardzony wcześniej w lampie lakier hybrydowy COLOUR GEL i utwardzić w lampie. Po utwardzeniu przemyć warstwę dyspersyjną Cleanser’em Czas utwardzania: UV 36W – 2min, LED 48W – 1min Trwałość: do 4 tygodni Pojemność: 6 ml.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Darmowa dostawa od 50 pln Darmowa dostawa od 50 pln
  • Darmowy zwrot produktu do 30 dni. Darmowy zwrot produktu do 30 dni.
  • Bezpieczne formy płatności. Bezpieczne formy płatności.
Kup jeszcze za minimum 50,00 zł i zyskaj Darmową Wysyłkę

Top hybrydowy stosowany jest jako wykończenie na lakiery hybrydowe COLOUR GEL. Po utwardzeniu pozostawia warstwę dyspersyjną. Innowacyjna formuła pozwalana na wypoziomowanie, co zapewnia idealny połysk i brak załamań światła. Zabezpiecza lakiery hybrydowe Constance Carroll PRO COLOUR GEL i chroni przed odpryskiwaniem.

Zastosowanie: nałożyć HARD TOP na utwardzony wcześniej w lampie lakier hybrydowy COLOUR GEL i utwardzić w lampie. Po utwardzeniu przemyć warstwę dyspersyjną Cleanser’em

Czas utwardzania: UV 36W – 2min, LED 48W – 1min

Trwałość: do 4 tygodni

Pojemność: 6 ml.

Opis

Typ produktu
Top hybrydowy
Pojemność
6 ml
Informacje dodatkowe
nabłyszczający

Zobacz także