Posted by        Bezpieczny Manicure Hybrydowy     0 Comments      views (318)
Magia kolorów, wiele możliwości i niekończące się pomysły na udane stylizacje hybrydowe. Podziel się z nami informacją jakie kolory najbardziej lubisz? Które kolory najczęściej używasz podczas swoich stylizacji. Wiele wariantów, wiele możliwości.
Posted by        Bezpieczny Manicure Hybrydowy     0 Comments      views (392)
Wiosna to duże wyzwanie dla każdej z nas. Zmieniająca się pogoda i aura dookoła wpływa jak najbardziej pozytywnie na nasze nastawienie do życia. Jest to moment, w którym łapiemy wiatr w żagle, moment, w którym wchodzimy w nowy, szybszy bieg. Dlaczego nie zaszaleć na sportowo z lakierami hybrydowi, dlaczego nie zrobić coś bardziej oryginalnego. Linia Constance Carroll Pro dla bardzo wymagających, sportowych wyzwań posiada w swojej ofercie idealne
Posted by        Bezpieczny Manicure Hybrydowy     0 Comments      views (325)
Świeżo i dobrze wyglądające paznokcie to klucz do sukcesu. Świeżo oznacza zdrowo, naturalnie i energetycznie. Paznokcie każdej kobiety to niepowtarzalny i nieograniczony styl, który nigdy nie ma końca. Lakiery hybrydowe Constance Carroll to wiele możliwości, wiele barw i wiele stylizacji. Nasza propozycja to owocowo-wybuchowe kolory, które dodadzą szyku, uroku oraz dużego kopa energii dla każdej z nas.
Posted by        Bezpieczny Manicure Hybrydowy     0 Comments      views (302)
Poranna kawa dla wielu z nas to najważniejszy element czynności, które wykonujemy zaraz po przebudzeniu. Jej zapach oraz smak ma w sobie coś tajemniczego, mistycznego a zarazem kojarzy się z zastrzykiem porannej dawki energii. To jest niesamowite jak zapach porannej kawy wpływa na człowieka, jak pobudza do działania jak inspiruje. Nawet jej zapach czy aromat niesie ze sobą pozytywne emocje, głębie smaku oraz niespotykane uczucia.
Posted by        Bezpieczny Manicure Hybrydowy     0 Comments      views (328)
Róż to kolor z jednej strony stonowany, lekki i elegancki. Ale z drugiej jednak strony kolor, który pokazuje zmiany, które mogą się pojawić bardzo szybko. Kolor różowy nie jest i nigdy nie był kolorem podstawowym. Jest to tak zwana barwa pośrednia pomiędzy białym a czerwonym. Cały czas kolor różowy kojarzy nam się z miłością, symbolem ciepła, namiętności ale również niesie ze sobą jeszcze bardziej optymistyczne znaczenie takie jak pogoda ducha, w