Odżywka do paznokci Constance Carroll RESPIRE OXYGEN TECHNOLOGY 10ml

11,99 zł
Brutto

RESPIRE OXYGEN TECHNOLOGY Odżwyka podkładowa i nawierzchniowa - wzmacnia paznokcie i chroni kolor. Moc keratyny - regeneracja i odbudowa paznokci.  Kompleksowe rozwiązanie problemów rozdwajających się, cienkich, kruchych, suchych, i łamniwych paznokci. Karboksyterpia dla naszych paznokci. Paznokcie stają się elastyczne i odporne na uszkodzenia. Powierzchnia paznokcia jest chroniona przez warstwę oddychającą, która utwardza kolor i przedłuża trwałość lakieru. DZIAŁANIE POTWIERDZONE KLINICZNIE 

Ilość
Dostępny na magazynie

Kup jeszcze za minimum 50,00 zł i zyskaj Darmową Wysyłkę

Dobrze wyglądające paznokcie to nie tylko odpowiedni kolor, blask czy połysk. Paznokcie każdej kobiety muszą być przede wszystkim zdrowe. Ich naturalny wygląd oraz kształt jest najważniejszy i stanowi największą wartość. Żadna nawet bardzo udana stylizacja nie będzie odpowiednio wyglądać jeśli płytka paznokcia, bądź okolice paznokcie nie będą w pełni zdrowe. Utrzymanie zdrowych paznokci nie jest trudną czynnością. Kilka kluczowych elementów, o których trzeba pamiętać i paznokcie każdej kobiety będą wyglądać naprawdę efektownie i zdrowo. Po pierwsze nie można niszczyć paznokcia. Długotrwały kontakt z wodą, chemią domową, detergentami negatywnie wpływa na wygląd. Założenie rękawiczek ochronnych jest wystarczające, zapobiega i przeciwdziała. Niestety chemia domowa i detergenty to nie jedyny element i czynnik wpływający negatywnie na nasze paznokcie.

Odżywki do paznokci Constance Carroll to bardzo efektywny sposób na zadbane i zdrowo wyglądające paznokcie. Regeneracja paznokcia nigdy jeszcze nie była tak łatwa i szybka. Odżywki Constance Carroll mają leczniczy wpływ na płytkę paznokcia oraz skórki. Specjalnie dobrane składniki odżywcze, które maksymalizują efekt i zapewniają 100% bezpieczeństwo w ich użyciu.

Odżywki do paznokci Constance Carroll to produkt, który musimy posiadać w naszej kosmetyczce. Producenci lakierów, salony stylizacji paznokci prześcigają się w tworzeniu nowych kolorów, nowych wzorów. Nasza chęć posiadania pięknych paznokci jest coraz silniejsza. Niestety nikt nie zadba o nasze paznokcie lepiej niż my same. Dlatego nasze paznokcie bez odpowiedniej domowej opieki nie poradzą sobie z nasza energią, pasją i charakterem. Warto regularnie stosować odżywki do paznokci Constance Carroll i wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie produkty.

Proste i domowe metody ochrony paznokci są najbardziej skuteczne i dodatkowo najmniej inwazyjne. Dbaj o swoje paznokcie w łatwy i praktyczny sposób z odżywkami Constance Carroll.

115 Przedmioty

Opis

Typ produktu
Odżywka
Pojemność
10ml

Zobacz także