wiosna 2018

wiosna 2018

Moda przemija i każdym o tym wie. Dla wszystkich producentów, niezależnie od kategorii produktowych jest to największym wyzwaniem. Kto przewidzi jakie kolory będą się sprzedawały tego sezonu, jakie motywy będą dominować i co będzie cieszyło się największym powodzeniem? Stylizacja paznokci jest to dziedzina, która bardzo szybko się rozwija. Jej kreatywności w zasadzie nie ma końca. Tym w bardziej w takiej sytuacji obstawianie jednego koloru jest praktycznie nie możliwe dlatego w tym przypadku trzeba zainwestować w kilka a może kilkanaście nowych pomysłów kolorystycznych.

Każda z nas już oczekuje wiosny. To jest taki moment, w którym dostajemy olbrzymiej energii do działania, siły do aktywnej spędzania czasu. Jest to dobry moment na eksperymenty z nowymi kolorami, glitterami czy pyłkami. To właśnie w tym momencie chciałybyśmy wprowadzić powiew świeżości do naszej garderoby i tak samo odświeżyć portfolio naszych lakierów hybrydowych w naszej komodzie. Każda z nas na pewno posiada już kilka hybryd w swojej kolekcji ale na pewno nie będzie problem dokupienie kilku ciekawych kolorów.

Czego możemy się spodziewać  w tym sezonie. Jakie kolory będą dominować, w co warto się już teraz zaopatrzyć?

Na wiosnę w tym roku będą królowały kolory pastelowe, które w sposób stonowany ale bardzo elegancji będą prezentować się na salonach. To są kolory, które energetyzują, dodają pewności siebie, szyku oraz odpowiedniej elegancji. Kolory z jednej strony uniwersalne ale zaraz odpowiednie ich zastosowanie nadaje bardzo indywidulany charakter.

 Zieleń i błękit to zawsze kolory nadziei, nadchodzących zmian i nowych wyzwań. To również kolor idealnie pasujący do sportowych strojów oraz sprzyjający aktywnej, wiosennej postawie. Kolory beż i nude to kolory idealnie pasujące do bardziej służbowych kreacji, kojarzą się dobrze z kobietą przedsiębiorczą, zaradną i bardziej biznesowo nastawioną do życia. Kolory typu róż, fiolet i jasne odcienie to kolory idealnie nadające się na wieczorny wypad ze znajomymi. To idealny kolor do wyjścia w miasto, poznania nowych ludzi oraz wieczornego szaleństwa. Kolor młodości, kolor błędów, kolor szalonych i niezapomnianych przeżyć.

Wiosną można stawiać zawsze na róż w różnych odcieniach. Bardziej stonowany to mogą być ślubne okazje, których na pewno nie będzie w tym okresie brakować. Głębsze odcienie różu, bardziej napigmentowane,  to sposób na szalone weekendy ze swoim ulubionym towarzystwem.

Ostatnia najważniejsza rzecz. Pamiętaj, że w obojętnie jaki kolor ubierzesz swoje paznokcie musisz się w nich czuć swobodnie i kolor musi choć minimalnie korespondować z Twoją osobowością. Wtedy właśnie zachowasz odpowiednia harmonię i będziesz wyglądać obłędnie w każdej sytuacji.

Zostaw swój komentarz