Constance Carroll to brytyjska marka kosmetyki kolorowej, której celem jest pokazanie kobiecego piękna. Naszą specjalizacją są produkty do szerokiego zastosowania dla każdej kobiety niezależnie od indywidualnych preferencji.

Twarz  kobiety – jeden z najważniejszych atrybutów kobiecej urody, twarz pokazuje emocje, nasze zdrowie oraz zdradza wiele elementów związanych z kondycją psychiczną. Badania empiryczne potwierdzają, że twarz kobiety to najbardziej charakterystyczna cecha wyglądu, na którą zwraca się szczególną uwagę.

Nasze produkty: bardzo szeroka gama produktowa, puder bambusowy, paletki konturowe, podkłady do makijażu, korektory pod oczy, róż do policzków, pudry mineralne i w kamieniu.

Oczy kobiety – element, który podkreśla niepowtarzalny charakter każdej kobiety. Odpowiednio wymalowane oko może zmienić całkowicie wygląd całej twarzy i nadać cechy indywidulane każdej kobiecie. Makijaż oka jest często przygotowywany na specjalne okazje, uroczystości czy spotkania biznesowe. Dlatego piękne oczy mogą okazać się największym atutem każdej kobiety niezależnie od sytuacji.

Nasze produkty: kredki do oczu, linery, maskary, cienie do powiek, cienie metaliczne, cienie satynowe, palety cieni

Usta kobiety – tutaj można napisać naprawdę wiele, przez większość mężczyzn usta to najbardziej fascynująca część twarzy kobiety, seksualna, zmysłowa i absorbująca. Usta to kolejny element, który może pokazać niepowtarzalny charakter i nadać twarzy zmysłowy kształt.

Nasze produkty: szminki, szminki w kredce, szminki w płynie

Włosy kobiety – długie i puszyste włosy od wieków są „trendy” niezależnie od położenia geograficznego i kultury. Włosy nadają specjalny charakter każdej kobiecie. Odpowiednie utrzymanie fryzury w ciągu dnia jest bardzo trudnym zadaniem dla każdej kobiety

Nasze produkty: lakiery do włosów o różnym stopniu utrwalania fryzury

Paznokcie kobiety – odpowiednio wyglądające paznokcie posiadają magiczną moc i dopełniają charakteru każdej kobiecie, często są przygotowane na specjalne okazje, dlatego też ich wygląd, kolor i kształt może być dowolnie

Nasze produkty: lakiery do paznokci,  zmywacze i odżywki do paznokci, produkty profesjonalne przeznaczone dla salonów stylizacji paznokci: lakiery hybrydowe.

Już wiele kobiet przekonało się do naszych produktów. Zostań naszą konsumentką i pomóż nam tworzyć wspólnie piękno kobiecej urody. Zapraszamy do niezapomnianej podróży, która nigdy się nie kończy.