Cześć,

Dziękujemy, że miałaś czas na odwiedziny naszego sklepu. Nie jest łatwo wybrać spośród milionów ofert na rynku, te produkty, które idealnie będą się nadawać do profesjonalnej pracy.

Jeżeli jesteś stylistką, instruktorem bądź profesjonalnie zajmujesz się stylizacją paznokci to mamy dla Ciebie bardzo dobrą propozycję współpracy. Na co możesz liczyć współpracując z marką Constance Carroll Pro?

1. Nowe produkty – wszystkie nasze produkty zanim wprowadzimy na rynek przechodzą odpowiednie testy. Praca stylistki jest tak odpowiedzialna i wymagająca, że Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Dlatego będziesz z nami rozwijać profesjonalną linię produktów do stylizacji paznokci

2. Gratisowe produkty – jeżeli nie znasz naszej marki to nie jest to dla nas problem. Na starcie dostaniesz od nas komplet produktów na testy. Będziesz mogła empirycznie przetestować ich jakość, krycie, żywotność i oczywiście najważniejszy efekt – czyli perfekcyjnie wykonana stylizacja paznokci

3. Rabaty – współpracując z Nami otrzymasz dostęp do bezpłatnego panelu B2B, w którym Twój personalny rabat będzie zależał od wielkości Twoich zakupów.

4. Szkolenia – zawód Stylistki paznokci jest bardzo trudny, wymagający i bardzo kosztowny. Dlatego i w tym aspekcie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Przewidzieliśmy dla Was cykl szkoleń o pełnym spektrum zaawanasowania. Od podstawowych, po szkolenia specjalistyczne a kończąc na szkoleniach Instruktorskich, managerskich oraz biznesowych.

5. Zawsze piękna i młoda – Nie zapominamy o Was Drogie Stylistki. W naszym portfolio są również produkty, bez których żadna kobieta nie potrafi się obejść. Cienie, korektory, pudry, podkłady, wiele i jeszcze więcej wysokiej jakości produktów z kosmetyki kolorowej. Co to oznacza dla Ciebie? Będziesz otrzymywać te produkty od nas na własny użytek. A co więcej będziesz mogła zaproponować te produkty swoim Klientom. Wyobraź sobie, że kolor wykonanej stylizacji jest idealnie dopasowany do koloru ust Twojej Klientki. Jedna, piękna i harmonijna stylizacja.

6. Wyjazdy integracyjne – nie tylko pracą człowiek żyje. Są rzeczy ważne i bardzo ważne. Dlatego z nami nie będziesz się nudzić

Mamy nadzieję, że to Ciebie przekonało do nawiązania współpracy. Jeżeli chcesz więcej informacji na ten temat skontaktuj się z nami bezpośrednio. Teraz decyzja jest po Twojej stronie.

Proste kroki do współpracy z nami:

Zarejestruj się na sklepie

Wypełnij formularz  ->  Ankieta

Prześlij go do nas -> testuj@constancecarroll.com.pl

Czekaj na kontakt z naszej strony

PrzeTESTUJ z nami współpracę a na pewno będziesz zadowolona.

Pozdrawiamy,

Zespół Constance Carroll PRO