Cześć,

Dziękujemy, że miałaś czas na odwiedziny naszego sklepu. Nie jest łatwo wybrać spośród milionów ofert na rynku, te produkty, które idealnie będą nadawać  się do profesjonalnej pracy.

Jeżeli jesteś stylistką, instruktorem bądź profesjonalnie zajmujesz się stylizacją paznokci to mamy dla Ciebie bardzo dobrą propozycję współpracy. Na co możesz liczyć współpracując z marką Constance Carroll Pro?

PROGRAM PARTNERSKI tylko dla SALONÓW

Po pierwsze bardzo atrakcyjne rabaty uzależnione  od Twoich zakupów. Im więcej kupisz, tym więcej oszczędzisz. Możesz otrzymać nawet 40% rabatu. 

Po drugie możliwość sprzedaży naszej kosmetyki kolorowej dla swoich Klientek. Kupując produkty do stylizacji paznokci otrzymasz specjalny rabat (również do 40%) na produkty kosmetyczne. 

Jakie korzyści są z Tego dla Ciebie?

Dużo taniej kupisz produkt do swojej codziennej pracy (produkty do stylizacji paznokci) z możliwością sprzedaży dla swoich Klientek/Kursantek. Dodatkowo możliwość sprzedaży naszych produktów z kategorii „kosmetyka kolorowa” da Ci możliwość zwiększenia przychodu przez Twój salon. Połączenie tych dwóch kategorii produktowych u Ciebie w salonie to idealna "pieniężna"  kumulacja. Będziesz mogła wykonać np. stylizacje paznokci czerwonym kolorem i sprzedać swojej Klientce pomadkę, tusz do rzęs czy inny produkt idealnie pasujący do przygotowanych przed chwilą paznokci.

Z nami zarobisz podwójnie!!!!  

Na co jeszcze możesz liczyć współpracując z marką Constance Carroll Pro?

1. Nowe produkty – wszystkie nasze produkty zanim wprowadzimy na rynek przechodzą odpowiednie testy. Praca stylistki jest tak odpowiedzialna i wymagająca, że Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Dlatego będziesz z nami rozwijać profesjonalną linię produktów do stylizacji paznokci.

2. Gratisowe produkty – jeżeli nie znasz naszej marki to nie jest to dla nas problem. Na starcie dostaniesz od nas komplet produktów na testy. Będziesz mogła empirycznie przetestować ich jakość, krycie, żywotność i oczywiście najważniejsze - efekt – czyli perfekcyjnie wykonana stylizacja paznokci.

3. Szkolenia – zawód Stylistki paznokci jest bardzo trudny, wymagający i bardzo kosztowny. Dlatego i w tym aspekcie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Przewidzieliśmy dla Was cykl szkoleń o pełnym spektrum zaawanasowania. Od podstawowych, po szkolenia specjalistyczne a kończąc na szkoleniach Instruktorskich, managerskich oraz biznesowych.

4. Zawsze piękna i młoda – Nie zapominamy o Was Drogie Stylistki. W naszym portfolio są również produkty, bez których żadna kobieta nie potrafi się obejść. Cienie, korektory, pudry, podkłady, wiele i jeszcze więcej wysokiej jakości produktów z kosmetyki kolorowej. Co to oznacza dla Ciebie? Będziesz otrzymywać te produkty od nas na własny użytek. A co więcej będziesz mogła zaproponować te produkty swoim Klientom. Wyobraź sobie, że kolor wykonanej stylizacji jest idealnie dopasowany do koloru ust Twojej Klientki. Jedna, piękna i harmonijna stylizacja.

Mamy nadzieję, że to Ciebie przekonało do nawiązania współpracy. Jeżeli chcesz więcej informacji na ten temat skontaktuj się z nami bezpośrednio. Teraz decyzja jest po Twojej stronie.

Proste kroki do współpracy z nami:

• Zarejestruj się na sklepie LINK

• Podaj dane dotyczące Salonu/Szkoły

• Czekaj na kontakt z naszej strony

Jeżeli masz pytania to skontaktuj się z nami:

Janusz Łokieć

MANAGER DS.RYNKU PROFESJONALNEGO

tel. 505 569 714

j.lokiec@constancecarroll.com.pl

Pozdrawiamy,

Zespół Constance Carroll PRO