Kobieta dzisiejszych czasów to kobieta pewna siebie, niezależna, zadbana, elegancka, nowoczesna, podążająca z duchem czasu.  Naturalność nie jest pierwiastkiem tego wieku, ale dążenie do idealnego piękna jest ogromne. Każda kobieta wie jak dbałość o urodę poprawia nasz wewnętrzny stan. Manicure hybrydowy to innowacyjna metoda na która pozwala nam dzisiejsza technologia. Nasze dłonie mogą wyglądać pięknie przez długi czas, oddawać nasz charakter, osobowość, a nasza pewność siebie będzie zdecydowanie wyższa.

Nowoczesna technologia daje nam ogromne możliwości, warunkiem sukcesu jest bezpieczeństwo. Taka właśnie jest linia  lakierów hybrydowych Constans Carroll PRO. Najnowsza technologia potwierdzana odpowiednimi certyfikatami jakości. Trwały manicure utrzymuje się nawet do 4 tygodni. Lakiery hybrydowe Constans Carroll PRO  nie obciążają płytki paznokcia poprzez zastosowane w niej wysokiej klasy składniki i półprodukty. Paznokcie wykonane w technice  hybrydowej nie ścierają się, nie tracą koloru ani połysku. Przez długi czas wyglądają świeżo i naturalnie. Lakiery hybrydowe Constans Carroll PRO  produkowane są przy ścisłej współpracy ze stylistkami paznokci i dlatego są dopasowywane technologicznie tak by spełniały ich wszystkie oczekiwania.  Paleta hybryd Constans Carroll PRO posiada ponad 120 kolorów i cały czas jest poszerzana o nowe, sezonowe motywy.

Pomimo tego, że stylizacja paznokci techniką hybrydową jest relatywnie łatwa. Rekomendujemy wykonanie stylizacji w profesjonalnych salonach. Firma Constans Carroll nastawiona jest na bezpieczeństwo. Do utwardzania lakieru hybrydowego  Constans Carroll PRO jest wymagana lampa UV/ LED. Nieodpowiednie użycie może przyczynić się do efektów ubocznych (np. uczuleń).

Lakier hybrydowy Constance Carroll PRO to wyjątkowy produkt, który kusi wszystkie kobiety swoją trwałością i różnorodną paletą ponad 120 barw i niesamowitych odcieni. Nasze produkty pozwalają w sposób trwały zachować odpowiedni i zdrowy wygląd paznokcia przez okres do 4 tygodni.

Jeśli chcesz aby stylizacje paznokci, które wykonujesz wyglądały naprawdę niesamowicie i ponadczasowo. Spróbuj naszych produktów z linii PRO. Z naszą linią Constance Carroll PRO ogranicza Ciebie tylko Twoja pomysłowość i zmysł artystyczny.

Niezależnie jaką stylizację chcesz wykonać lakier hybrydowy Constance Carroll PRO sprawdzi się bardzo dobrze w Twojej codziennej pracy. Na naszych produktach wykonasz naprawdę niesamowite stylizacje. Od paznokci sezonowych, okazjonalnych, po paznokcie owocowo-cytrusowe z pięknym nasyceniem barw i wielkimi możliwościami. Możesz również przygotować bardziej klasyczne i stonowane stylizacje, które zaspokoją najbardziej wymagające konsumentki.

Kilka głównych cech lakierów hybrydowych Constance Carroll PRO COLOUR GEL :

Opakowanie w kolorze lakieru hybrydowego – tak prosty zabieg pozwala w bardzo szybki i łatwy sposób dobrać kolor do odpowiedniej stylizacji oraz efektu ostatecznego bez konieczności otwierania buteleczki. Kolor opakowania odwzorowuje kolor na paznokciu.

Pojemności – nasze produkty są przeznaczone dla profesjonalistów

Numer koloru – na każdej nakrętce znajduje się  numer kolorystyczny dopasowany do odpowiedniego koloru z palety, który umożliwi jeszcze łatwiejsze rozpoznanie koloru.

Pędzel – odpowiednia grubość oraz długość włosia pędzla pozwala pomalować paznokieć bardzo precyzyjnie przy samej „skórce”.

Dodatkowe informacje – specjalna formuła „liquid’u” zastosowana do lakieru hybrydowego Constance Carroll Pro bardzo precyzyjnie aplikuje się na paznokieć. Hybryda „samopoziomuje” się na płytce paznokcia .

Walory estetyczne – nie traci koloru ani swojego połysku

Bezpieczeństwo – lakier hybrydowy Constance Carroll Pro nie obciąża nadmiernie płytki paznokcia, przez to zmiana koloru na paznokciu może być relatywnie częsta.