Constance Carroll - marka kosmetyków

Constance Carroll - marka kosmetyków

Constance Carroll to jedna z najstarszych market kosmetycznych na świecie. Historia powstania naszych produktów sięga aż 1980 roku. Do dnia dzisiejszego staramy się zachować unikalną wartość naszych produktów cały czas ucząc się i pisząc historię kobiecej urody.

Constance Carroll to marka z korzeniami brytyjskimi. Nawet w chwili obecnej większość produktów pochodzi właśnie z Wielkiej Brytanii dlatego też w naszych produktach można odnaleźć symbole królewskie takie jak chociażby korona czy London skyline.

Nasze produkty można znaleźć w najdalszych zakątkach świata. Pokazanie kobiecego piękna jest dla nas największą wartością dlatego przykładamy wszelkich starań, żeby spełniać najbardziej wymagające oczekiwania naszych użytkowniczek.

Kobiece piękno jest dla nas największą inspiracją ale z drugiej strony największym wyzwaniem. Bardzo starannie dobieramy i selekcjonujemy nasze produkty. Z jednej strony dążymy do niepowtarzalnej jakości naszych produktów, z drugiej strony dbamy o odpowiednią i racjonalną cenę. Staramy się zachować ten trudny balans również poprzez nasze działania marketingowe.

Bardzo często przed wprowadzeniem nowych produktów współpracujemy z naszymi konsumentami, które testują i przekazują nam swoje sugestie i pomysły. Na bazie tych wszystkich informacji staramy się zaproponować najlepsze produktu i kolory, które podkreślą kobiecą urodę.

Pomóż nam tworzyć kobiece piękno. Zostań konsumentką Constance Carroll.

Constance Carroll to marka kosmetyki kolorowej z bardzo dużą tradycją. Przez te wszystkie lata Naszej działalności widzimy olbrzymie zmiany preferencji konsumentek. Co roku pojawiają się nowe produkty, nowe trendy. Jednym z ważnych elementów jest na pewno dostosowanie produktów do panujących trendów oraz przewidzenie tego co będzie modne w danym sezonie.

Dla nas kosmetyka kolorowa to coś więcej niż statystyka sprzedaży. Staramy się rozwijać nasze produkty poprzez inspirację oraz naukę jaką otrzymujemy od naszych konsumentek. Nasze produkty spełniają wszystkie najwyższe standardy jakościowe dla tej kategorii produktowej. Większość produktów jest produkowana w Wielkiej Brytanii co pozwala nam utrzymać taką samą jakość naszych produktów na całym świecie. Dlatego gdziekolwiek nie spotkasz naszych produktów, niezależnie od kraju, w którym jesteś,  możesz być pewna, że są to produkty naprawdę wysokiej jakości.

Constance Carroll to marka dla każdej kobiety. Szeroka gama produktowa, palety kolorów oraz produkty specjalnej dedykacji umożliwiają odnalezienie swojej własnej, niepowtarzalnej osobowości każdej kobiecie.

Już wiele kobiet przekonało się do naszych produktów. Zostań naszą konsumentką i pomóż nam tworzyć wspólnie piękno kobiecej urody. Zapraszamy do niezapomnianej podróży, która nigdy się nie kończy.

Leave a Reply