Kolorowy zawrót głowy

Kolorowy zawrót głowy

Magia kolorów, wiele możliwości i niekończące się pomysły na udane stylizacje hybrydowe. Podziel się z nami informacją jakie kolory najbardziej lubisz? Które kolory najczęściej używasz podczas swoich stylizacji.

Lakiery hybrydowe Constance Carroll Pro to niekończąca się opowieść. W naszej ofercie znajduje się ponad 100 odpowiednio dobranych kolorów, gdzie każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ogniste czerwienie, niewinne róże, pastele, kolorowe glittery to tylko, niektóre nasze propozycje.

Wszystkie nasze kolory, które wprowadzamy do sprzedaży są odpowiednio testowane przez stylistów paznokci, z który pracujemy na co dzień. Po pierwsze staramy się przewidzieć jakie kolory będą modne w danym momencie. Po drugie sprawdzamy jak każdy z naszych nowych kolorów kryje po nałożeniu jednej warstwy. Po trzecie sprawdzamy jakie magiczne stylizacje można przygotować.

To wszystko sprawia, że każdy nowo wprowadzony produkt spełnia wszystkie oczekiwania naszych stylistek oraz daje gwarancje odpowiedniego efektu.Zapoznaj się z naszymi lakierami i daj się ponieść fantazji. Pamiętaj, że ograniczać Ciebie może tylko Twoja fantazja.

Leave a Reply