Dziewczęcy róż - stylizacja paznokci

Dziewczęcy róż - stylizacja paznokci

Każda z nas pragnie być troszkę młodsza, bardziej dziewczęca a przy tym zachować odpowiedni charakter oraz urok. Stylizacja paznokci lakierami hybrydowymi w kolorze różowym to niesamowicie wiele możliwości. Kolor różowy daje nam ogromne możliwości i stanowi podstawy kolor, który każda nas powinna mieć. Kolor różowy to bardzo ciekawe kolory, stonowane ale zarazem bardzo dobrze oddający ciepły i przyjemny nastrój.

Kolor różowy nie jest i nigdy nie był kolorem podstawowym. Jest to tak zwana barwa pośrednia pomiędzy białym a czerwonym. Cały czas kolor różowy kojarzy nam się z miłością, symbolem ciepła, namiętności ale również niesie ze sobą jeszcze bardziej optymistyczne znaczenie takie jak pogoda ducha, wdzięk i urok. Lakiery hybrydowe Constance Carroll bardzo dobrze oddadzą świeży i niepowtarzalny charakter.

Dlaczego różowy jest kolorem tak bardzo dobrze znanym i bardzo symbolicznym, bo jest bardzo mocno zakorzeniony w naszej kulturze jako kolor sympatii, pozytywnych emocji, które często są na pograniczu miłości, przyjaźni oraz wzajemnych uczuć. Otrzymanie bukietu róż od każdego mężczyzny ma duże znaczenie i wiele emocji. Oczywiście oznacza jeszcze coś niewinnego, podstawowego ale coś pewnego, coś co  za chwilę może się przerodzić w prawdziwe uczucia, pasję oraz wielkie emocji.

Stylizacja paznokci różowymi lakierami hybrydowymi Constance Carroll to idealny pomysł, który ma na celu pobudzenie organizmu do działania i wzmocnienia indywidulanego charakteru. Rekomendujemy łączenie różowego koloru z bardziej ciemniejszymi i bardziej stonowanymi barwami, takimi jak czarny, szary, niebieski, czy też nawet granatowy. Takie połączenie kolorów to jednak elegancja i szyk.

Kolor różowy nadaje na pewno indywidulanego, dziewczęcego i spokojnego charakteru każdej stylizacji. Takie barwy są spokojne, stonowane ale z drugiej pokazują, że za chwilę zacznie się coś dziać, że jesteśmy gotowi do działania.

Leave a Reply