Sposób aplikacji lakierów hybrydowych constans Carroll PRO.

1. Dezynfekujemy dłonie.

2. Bardzo dokładnie odsuwamy skórki.

3. Nadajemy kształt i matowymi paznokcie naturalne blokiem lub pilnikiem o gradacji  180

4. Odtłuszczamy płytkę paznokcia Cleaner’em Constans Carroll PRO pamiętaj by nie przyspieszać procesu odparowywania.

5. W przypadku problemów z przyczepnością hybrydy nakładamy Primer bezkwasowy.

6. Nakładamy cienką warstwę  bazy BASE/ FOUNDATION, lub ULTRA STRONG/ FOUNDATION albo FLEX/SOFT jeśli chcemy wyrównać i nadbudować płytkę paznokcia w razie potrzeby przedłużyć na formie max 5 - 7mm. Pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokci. Następnie utwardzamy w lampie UV 36W - 2 min/ LED 48W - 1min.

7. Aplikujemy lakier hybrydowy COLOUR GEL  utwardzamy w lampie UV 36W – od 2 do 3 min./ LED 48W - od 30 sek. do 1 min. W zależności od pigmentacji koloru. W celu uzyskania głębokiego koloru krok można powtórzyć.

8. Nakładamy top CLEAN – FREE/ SEALER ,  HARD TOP/ SEALER, MAT FINISH/ SEALER bądź NO WIPE w zależności od potrzeby. Utwardzamy w lampie UV 36W - 2 min/ LED 48W - 1min

9. Przemywamy warstwę dyspersyjną, jeśli taka została Cleaner’em Constans Carroll PRO.

Ostatnie uwagi:

Wszystkie profesjonalne produkty marki Constance Carroll PRO są przeznaczone dla profesjonalistów i dla osób z odpowiednimi szkoleniami i certyfikatami. Dlatego ich aplikacja powinna mieć miejsce w profesjonalnych salonach stylizacji paznokci. Aplikacja wykonana w sposób niewłaściwy może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Źle przeprowadzony zabieg manicure hybrydowego może wiązać się z uczuleniami i podrażnieniami skóry.

Przykładowe przeciwskazania do wykonywania manicure hybrydowego: stany zapalne, urazy paznokcia albo około paznokciowe, grzybica paznokcia, drożdżyca, brodawki około paznokciowe czy onycholiza. Przed każdym zabiegiem należy dokonać oceny faktycznego stanu skóry dłoni i paznokci pod kątem przeciwskazań.

Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się na temat bezpiecznego manicure hybrydowego, chcesz rozwinąć swoją wiedzę oraz kompetencje, zapraszamy Ciebie na profesjonalne kursy, które organizujemy. Jeżeli jesteś zainteresowana kursem skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stronie. Otrzymasz od nas informacje na temat wszystkich kursów i szkoleń.